Twórczość Kasi

Post auto-prezentacyjny

Postem tym spróbuję odpowiedzieć na pytanie: „Kim są Ci którzy tu do mnie rozmawiają?”. Albo raczej kim jest ta cała „dramalesson” .

Mam na imię Kasia. Urodziłam się 26.10.1989r. w Pszczynie. Mieszkam natomiast w Mysłowicach 🙂

Od małego charakteryzuję się wszechstronnością. Rzadko kiedy tak faktycznie się nudzę.   A chwytam się wszystkiego!                       Od muzyki, przez rysunek po kulinaria.           Internet traktuję często jako przestrzeń do rozwijania nowych umiejętności i korzystania jak najgłębiej z jego zasobów. To znaczy, że nie interesuje mnie ciągłe śledzenie jednego serialu, albo życie jedynie portalami społecznościowymi. Stąd właśnie chęć zrobienia czegoś nowego i blogowania.

Jeśli chodzi o edukację, to studiuję na pierwszym roku studiów stacjonarnych drugiego stopnia informację naukową i bibliotekoznawstwo na wydziale filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ha 😀 Pracę licencjacką obroniłam we wrześniu (a co!). Jej temat obejmował zagadnienia związane ze średniowieczną sztuką dobrego umierania. Zapewniam- radosny temat :D, natomiast na pracę magisterską nie mam jeszcze pomysłu.

Prywatnie posługuję jako moderatorka, animatorka wspaniałej grupy i muzyczna w Ruchu Światło Życie parafii NSPJ w Mysłowicach. Oaza bez wątpienia ukształtowała moją osobowość i pomogła przetrwać nie jedną życiową burzę. Każdy oazowicz z przynajmniej trzyletnim stażem w Ruchu wie o czym mówię. Mój staż przekroczył w lutym 2012 7 lat.

O czym aktualnie marzę? Chyba o nabyciu większej samodzielności, jakiejś pracy, o napisaniu choć jednego opowiadania do końca, o nauczeniu się improwizacji gitarowej, o podróży samolotem, a w tej chwili szczególnie o kolacji! O tak! Pozwólcie więc, że na tym zakończę autoprezentację. I biegnę do kuchni…

Do zobaczenia w kolejnych postach

dramalesson

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s